1 од 4

Damann

Бела органска надкошула од ОРГАНСКИ ПАМУК

Бела органска надкошула од ОРГАНСКИ ПАМУК

Редовна цена 1,290.00 MKD
Редовна цена 2,099.00 MKD Намалена цена 1,290.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Regular Fit

Оваа бела кошула е правиот избор за секој што сака да додаде едноставна елеганција во својот секојдневен изглед. Изработена од висококвалитетен органски памук, оваа надкошула не само што изгледа добро, туку и се чувствува пријатно на кожата. Со својот регулар фит, таа нуди совршен баланс помеѓу удобност и стил.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 100% Органски памук

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување