1 од 3

Damann

Волнена Каро надкошула

Волнена Каро надкошула

Редовна цена 1,390.00 MKD
Редовна цена 2,290.00 MKD Намалена цена 1,390.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Overshirt Fit

Нашата надкошула е изработена од рециклирана волна. Лесната ткаенина обезбедува удобност во секоја сезона. Совршен избор за секојдневен кежуал стил.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 70% рециклирана волна 30% полиамид

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување