1 од 4

Damann

Каро машка надкошула во есенски дезен од ВОЛНА

Каро машка надкошула во есенски дезен од ВОЛНА

Редовна цена 1,290.00 MKD
Редовна цена 2,190.00 MKD Намалена цена 1,290.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Overshirt Fit

Запознајте ја вашата нова омилената надкошула која совршено ги фаќа топлите есенски нијанси. Изработена од волна, оваа надкошула ветува регуларен крој и комфор кој трае цел ден. Со својата совршена мешавина на бои, таа е лесна за комбинирање и идеална за секоја прилика, од неформален работен ден до вечер со пријателите. Носете ја и почувствувајте како внимателно избраниот материјал говори за квалитет што не се среќава секој ден.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 70% рециклирана волна, 30% полиамид

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување