1 од 4

Damann

Сандалова органска машка надкошула 100% ОРГАНСКИ ПАМУК

Сандалова органска машка надкошула 100% ОРГАНСКИ ПАМУК

Редовна цена 1,290.00 MKD
Редовна цена 2,190.00 MKD Намалена цена 1,290.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Overshirt Fit

Нашата сандалова органска надкошула е вистинско откровение за љубителите на удобноста и стилот. Со својот регулар фит и изработка од најфин органски памук, таа нуди опуштеност и топлина која е идеална за секоја пригода. Топлата, земјена нијанса донесува софистицирана нота во вашата гардероба, додека практичноста на материјалот гарантира дека ќе биде ваш омилен избор сезона за сезона.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 100% органски памук

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување