1 од 4

Damann

Машка надкошула од РЕЦИКЛИРАНА ВОЛНА

Машка надкошула од РЕЦИКЛИРАНА ВОЛНА

Редовна цена 1,390.00 MKD
Редовна цена 2,190.00 MKD Намалена цена 1,390.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Overshirt Fit

Оваа надкошула е како вашето омилено капучино: топла, утешна и совршена за секој момент од денот. Изработена од мешавина рециклирана волна и полиамид таа е идеална за сезоната што следува, додава слој на безгрижност во вашето облекување, додека истовремено нуди безвременска мода која лесно се спојува со остатокот од вашата гардероба.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 70% рециклирана волна 30% полиамид

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување