1 од 3

Damann

Црна карирана машка надкошула од ПАМУК

Црна карирана машка надкошула од ПАМУК

Редовна цена 1,290.00 MKD
Редовна цена 2,190.00 MKD Намалена цена 1,290.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Overshirt Fit

Опуштете се во класичниот комфор на нашата најнова надкошула на долги ракави и два џеба со преклоп. Овој модел е создаден за да биде удобен, со материјал од памук и полиестер во кој ќе се чувствувате совршено пријатно од самиот почеток.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 70% памук 30% полиестер

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување