1 од 4

Damann

Урбана карирана кошула 100% ОРГАНСКИ ПАМУК

Урбана карирана кошула 100% ОРГАНСКИ ПАМУК

Редовна цена 1,190.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,190.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Regular Fit

Кежуал кошула со големи карирани блокови. Во сиво црна нијанса и еден џеб. Изработена е од премиум органски памук што нуди исклучителна удобност и издржливост. Со нејзиниот регуларен крој, оваа кошула е идеална за создавање лежерни, но стилски комбинации.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 100% органски памук

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување