1 од 4

Damann

Текстурирана кафеава кошула од 100% ОРГАНСКИ ПАМУК

Текстурирана кафеава кошула од 100% ОРГАНСКИ ПАМУК

Редовна цена 1,190.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,190.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Regular Fit

Кошула изработена од најквалитетен органски памук и поседува регуларен крој со еден џеб кој прилега опуштено и удобно. Бојата е топла нијанса на кафена со фини влакна кои создаваат суптилен, но богат текстурен изглед. Оваа кошула е совршена за есенските месеци и лесно се вклопува во секојдневниот гардеробер.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 100% органски памук

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување