1 од 4

Damann

Сива карирана машка надкошула од ВОЛНА

Сива карирана машка надкошула од ВОЛНА

Редовна цена 1,390.00 MKD
Редовна цена 2,190.00 MKD Намалена цена 1,390.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Overshirt Fit

Надкошула која е истовремено удобна и стилска е токму оваа. Изработена од Волна таа нуди класичен изглед со современа нота. Регуларниот крој обезбедува доволно простор за слободно движење, а уникатниот кариран шаблон во сиви тонови е совршен за секакви комбинации - од секојдневни до поелегантни.Совршена за студени денови.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 70% рециклирана волна 30% полиестер

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување