1 од 4

Damann

Памучна каро кошула

Памучна каро кошула

Редовна цена 1,190.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,190.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Overshirt Fit

Оваа надкошула е од памук и полиестер е совршена за секоја сезона. Се одликува со удобен крој што ќе ви помогне да го покажете вашиот стил. Ткаенината што дише ќе ве одржува да се чувствувате кул и да изгледате одлично цел ден. Совршен за секоја пригода.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 80% памук 20% полиестер

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување