1 од 4

Damann

Органска памучна кошула

Органска памучна кошула

Редовна цена 1,190.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,190.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Regular Fit

Кошула дизајнирана да нуди комфорт и стил. Изработена од премиум органски памук, оваа кошула е мека на допир и ветува издржливост и долготрајност. Регуларниот крој обезбедува слобода на движење, а неутралната боја и текстурата на материјалот дозволува лесно комбинирање со различни парчиња од вашата гардероба.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 100% Органски памук

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување