1 од 3

Damann

Модерно Сиво-Зелена карирана кошула

Модерно Сиво-Зелена карирана кошула

Редовна цена 1,290.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,290.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Regular Fit

Машка кошула изработена од висококвалитетен органски памук, што гарантира удобност и издржливост. Нејзиниот регуларен крој обезбедува опуштеност и лесност при носење, додека карираниот дезен во сиво и бело нуди урбан и модерен изглед. Идеална е за секојдневни активности.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 100% Органски памук

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување