1 од 4

Damann

Памучна кошула со фини линии

Памучна кошула со фини линии

Редовна цена 1,190.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,190.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Regular Fit

Елегантна и современа машка кошула изработена од најчист органски памук, што ја прави исклучително удобна за носење. Со нејзиниот регуларен крој, таа обезбедува доволно простор за природно движење и опуштен стил. Дизајнот е со тенки вертикални линии во бојата на светло сива која лесно се комбинирa.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 100% органски памук

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување