1 од 4

Damann

Класична каро памучна кошула

Класична каро памучна кошула

Редовна цена 1,190.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,190.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Regular Fit

Современа кошула со дискретен кариран дезен е изработена од памук, што ја прави идеална за секојдневно носење. Регуларниот крој нуди опуштено прилагодување, додека неутралниот дезен ја прави лесена за комбинирање секое парче од гардероберот. Подеднакво практична и стилска, таа е одличен избор за секоја пригода.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 80% памук 20% полиестер

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување