1 од 2

Damann

Карирана надкошула во топли тонови од ВОЛНА

Карирана надкошула во топли тонови од ВОЛНА

Редовна цена 1,390.00 MKD
Редовна цена 2,190.00 MKD Намалена цена 1,390.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Overshirt Fit

Оваа стилска надкошула е вашата следна мора во гардеробата за секојдневието. Направена со внимание од волна, таа носи удобноста на регуларниот крој и топлината на карираните тонови кои лесно се спојуваат со секој изглед.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 70%рециклирана волна 30% полиамид

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување