1 од 4

Damann

Бела карирана памучна кошула

Бела карирана памучна кошула

Редовна цена 1,290.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,290.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Overshirt Fit

Оваа карирана кошула е совршен додаток на вашата секојдневна гардероба. Направена од памук, нуди и стил и одржливост. Класичниот кариран дезен додава допир на безвременски шарм, додека удобниот крој нуди целодневен комфор.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 80% памук 20% полиестер

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување