1 од 3

Damann

Беж oрганска машка надкошула

Беж oрганска машка надкошула

Редовна цена 1,390.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,390.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Overshirt Fit

Оваа надкошула е вистински пример за тоа како удобноста и стилот одат рака под рака. Со нејзината мека памучна ткаенина, ова парче облека ветува да биде ваш верен сопатник за вашите авантури. Нејзиниот регулар фит и нежната беж боја придонесуваат за безгрижна атмосфера што се вклопува во секој стил, од лежерен до поформален.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 50% памук 30% вискоза 20% полиестер

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување