1 од 4

Damann

Беж Кафеава Каро памучна кошула

Беж Кафеава Каро памучна кошула

Редовна цена 1,190.00 MKD
Редовна цена 2,190.00 MKD Намалена цена 1,190.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Regular Fit

Машка кошула со кариран дезен е изработена од најквалитетен памук и е со регуларен крој за максимална удобност. Палетата на топли беж и кафеави тонови со акценти на темно кафеава нуди класичен и истовремено современ изглед. Идеална е за секојдневна употреба и може да се носи како самостојно парче или во комбинација.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 80% памук 20% полиестер

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување