1 од 6

Damann

Беж Кафеава памучна кошула

Беж Кафеава памучна кошула

Редовна цена 1,190.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,190.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Regular Fit

Оваа модерна кошула со карирани мотиви нуди класичен дизајн со современ изглед, изработена од висококвалитетен органски памук за дополнителна удобност и трајност. Нејзиниот регуларен крој обезбедува простор за движење без жртвување на стилот. Дизајнот вклучува палета на беж, крем и темно кафеави тонови кои лесно се вклопуваат во секојдневниот изглед.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 100% органски памук

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување