1 од 4

Damann

Памучна Кошула - современ класик

Памучна Кошула - современ класик

Редовна цена 1,390.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,390.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Regular Fit

Со својата едноставна елегантност и современи линии, нашата кошула е изработена од најфин памук со мешавина од вискоза, што обезбедува комфор и мекост при допир. Кошулата е со регуларен крој за удобно прилагодување и едноставен дизајн кој лесно се вклопува со сечиј гардеробер.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 50% Памук 30% Вискоза 20% Полиестер

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување