1 од 4

Damann

Морнарско плава надкошула OVERSHIRT

Морнарско плава надкошула OVERSHIRT

Редовна цена 1,390.00 MKD
Редовна цена 2,190.00 MKD Намалена цена 1,390.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Overshirt Fit

Оваа морнарска надкошула е идеален израз на стилска удобност. Произведена од висококвалитетен органски памук, таа ви нуди мекост кој може да се почувствува при секој допир. Со својoт регуларен крој и безвременска боја, оваа надкошула е совршена за секое годишно време и се вклопува со секоја комбинација од вашиот гардеробер. Дали е ноќна авантура или лежерен ден дома, ова парче ќе ви стане незаменливо.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 70% рециклирана волна 30% полиестер

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување