1 од 4

Damann

Сиво-Бела кошула 100 % ОРГАНСКИ ПАМУК

Сиво-Бела кошула 100 % ОРГАНСКИ ПАМУК

Редовна цена 1,190.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,190.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Regular Fit

Оваа удобна кошула е изработена од висококвалитетен органски памук и е дизајнирана да нуди оптимална удобност со регуларен крој. Нејзиниот кариран дизајн во комбинација на сива и бела носи класичен, но сепак современ изглед кој лесно се вклопува во различни стилови, од лежерен до полуформален.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 100% Органски памук

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување