1 од 5

Damann

Галантна зелена памучна надкошула

Галантна зелена памучна надкошула

Редовна цена 1,390.00 MKD
Редовна цена 2,490.00 MKD Намалена цена 1,390.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Regular Fit

Откријте ја суштината на современото задоволство со нашата галантна зелена надкошула. Изработена од висококвалитетен памук, секоја нишка на ова парче зрачи со обвивање во луксуз. Нејзиниот регуларен крој овозможува беспрекорна силуета, додека дискретниот карирани мотив внесува елемент на класичен шарм. Оваа надкошула е дизајнирана да биде вашиот потпис во гардеробата, покана за стилска авантура каде секој детаљ говори за безвременска елеганција.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 80% памук 20% полиестер

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување