1 од 4

Damann

Бисерно бела надкошула од ВОЛНА

Бисерно бела надкошула од ВОЛНА

Редовна цена 1,390.00 MKD
Редовна цена 2,490.00 MKD Намалена цена 1,390.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Overshirt Fit

Оваа надкошула, со својата кремасто бела нијанса, е вистинско уметничко дело. Направена од волна, оваа парче облека е синоним за комфор и класа. Регулар фит кројот овозможува безгранична слобода на движење, додека суптилната текстура додава длабочина и димензија на овој иначе класичен дизајн.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 70% рециклирана волна 30 % полиестер

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување