1 од 6

Damann

Органска кошула - BASIC PLAID ORGANIC

Органска кошула - BASIC PLAID ORGANIC

Редовна цена 1,190.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,190.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Regular Fit

Кошула со црно-бел кариран дизајн е направена од чист органски памук и внимателно изработена за да обезбеди удобен и регуларен крој. Класична црно-сива комбинација нуди воедно и модерен и временски изглед, идеален за секојдневното носење или за слоевито облекување во поладните месеци.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 100% Органски памук

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување