1 од 4

Damann

Карирана волнена кошула

Карирана волнена кошула

Редовна цена 1,190.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,190.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Regular Fit

Оваа кошула е изработена од рециклирана волна и полиамид и претставува класичен избор со регуларен крој. Бојата е темно сива со дискретен кариран мотив во тонови на сива и црна , што ја прави врвно универзална за различни комбинации и прилики.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 70% рециклирана волна 30% полиамид

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување