1 од 5

Damann

Текстурирана вафлена надкошула од РЕЦИКЛИРАНА ВОЛНА

Текстурирана вафлена надкошула од РЕЦИКЛИРАНА ВОЛНА

Редовна цена 1,290.00 MKD
Редовна цена 2,490.00 MKD Намалена цена 1,290.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Overshirt Fit

Надкошула со вафлена текстура која го дополнува секој стил. Изработена од волна и полиамид, оваа надкошула со регуларен крој и кремаст отенок е како мека прегратка на вашата кожа. Вафлената котура на материјалот не само што изгледа извонредно, туку и додава дополнителен слој на топлина и комфорт. Без разлика дали е за релаксиран викенд или за активен работен ден, оваа надкошула ќе ве одржи стилски и топло, со едноставноста и функционалноста што ја барате.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 70% рециклирана волна 30% полиестер

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување