1 од 3

Damann

Сива карирана надкошула од ПАМУК

Сива карирана надкошула од ПАМУК

Редовна цена 1,390.00 MKD
Редовна цена 2,190.00 MKD Намалена цена 1,390.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Overshirt Fit

Запознајте се со вашето ново омилено парче за секој ден - нашата надкошула во сива нијанса на кариран мотив. Со својот релаксиран крој и изработка од премиум памук, таа ветува удобност без компромис на стилот. Оваа надкошула е идеална за слоевито облекување и безгрижни денови. Носете ја со вашите омилени фармерки за класичен изглед кој не излегува од мода.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 80% памук 20% полиестер

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување