1 од 4

Damann

Машка памучна кошула Military Green

Машка памучна кошула Military Green

Редовна цена 1,190.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,190.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Regular Fit

Kошула изработена од органски памук, што ја прави исклучително мека и удобна за носење. Таа е со регуларен крој кој одговара на различни секого и овозможува лесно спојување со различни стилови. Нејзината боја и класичниот дизајн ја прават совршена за секојдневни пригоди.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 100% Органски памук

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување