1 од 4

Damann

Класична пругаста кошула ORGANIC

Класична пругаста кошула ORGANIC

Редовна цена 1,190.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,190.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

Оваа стилска кошула е изработена од висококвалитетен органски памук, што обезбедува максимална удобност и трајност. Со класичен регуларен крој и изразени вертикални пруги, оваа кошула нуди безвременски изглед кој се вклопува течно со секојдневниот и деловниот стил. Идеална за мажи кои сакаат да одржат професионален изглед со допир на неформалност.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 100% Органски памук

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување