1 од 4

Damann

Кежуал Органска Надкошула

Кежуал Органска Надкошула

Редовна цена 1,390.00 MKD
Редовна цена 2,190.00 MKD Намалена цена 1,390.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Overshirt Fit

Надкошула која нуди совршен спој помеѓу кежуал изглед и функционалност. Изработена од висококвалитетен органски памук кој нуди мек допир и регулар фит крој за целодневен комфор. Достапна во темно сина боја, таа се вклопува во сечиј гардеробер.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 80% памук / 20% полиестер

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување