1 од 4

Damann

Кежуал Органска кошула

Кежуал Органска кошула

Редовна цена 1,190.00 MKD
Редовна цена 1,990.00 MKD Намалена цена 1,190.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Regular Fit

Удобна кошула идеална за секојдневна употреба, изработена од најквалитетен органски памук за врвна удобност и долготрајност. Регуларниот крој обезбедува пријатно прилагодување и слобода на движење. Темно сина класична боја која лесно се комбинира, правејќи ја врвен избор за различни комбинации и стилови.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 100% Органски памук

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување