1 од 3

Damann

Карирана памучна кошула ОVERSHIRT

Карирана памучна кошула ОVERSHIRT

Редовна цена 1,390.00 MKD
Редовна цена 2,190.00 MKD Намалена цена 1,390.00 MKD
Sale Распродадено
Со вклучено ДДВ.
Водич за големини

ФИТ

- Overshirt Fit

Органска надкошула, вистински избор зимска сезона, изработена од органски памук кој нуди трајност и удобност. Регуларниот крој и класичниот кариран дезен во зелено и бело ја прават идеална за секојдневни активности. Надкошула совршена за носење како дополнителен слој кога е потребно.

Нашиот модел е 175 cm висок и носи величина L

Состав на материјал: 80% памук 20% полиестер

Достава

-Бесплатна достава за нарачки над 1999МКД

-Брза достава 2 - 4 дена

-Еко пакување